Welkom in het handbalcafé

Welkom in het handbalcafé

Volgend weekend 16 en 17 oktober houden wij met onze club handbalcafé in zaal Marathon in De Sporthal.
Op zaterdag is het een clubdag met in de voormiddag een tornooi voor U8 en U10 en in de namiddag competitiewedstrijden van onze jeugdploegen met afsluitend in de vooravond de ligaploeg heren. We hebben koude en warme dranken, nagerechtjes, hot-dog en pasta’s in de aanbieding.
Op zondag is het een tornooi voor de J16 en M16 regionale jeugdselecties in De Sporthal in Heist.
5 of 6 jongensploegen en evenveel meisjesploegen met de beste jeugdspelers van het land nemen het dan tegen elkaar op. Ook dan zijn alle supporters en sympathisanten welkom in ons handbalcafé voor drankjes, spaghetti en dessertjes.

Sorry, comments are closed for this post.